Conec 6STF09PAT03S30X
6STF09PAT03S30X picture photo
Mfg. Part Number
6STF09PAT03S30X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 9POS IP67
Datasheet Download
6STF09PAT03S30X.pdf
Availability of 6STF09PAT03S30X
QUANTITY
6STF09PAT03S30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF09PAT03S30X
Internal Part NumberEIS-6STF09PAT03S30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF09PAT03S30X
Related Links6STF09P, 6STF09PAT03S30X Datasheet, Conec Distributor
6STF09PAT03S30X Details Description
Related parts for 6STF09PAT03S30X
CONN HEADER VERT 12POS .100 TIN datasheet.pdf
RES SMD 1.37KOHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 7.32KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 6.34 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
Crystal 22.1184MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CONN HOOD SHELL TOP ENTRY M25 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf