Conec 6STF09PAZ05S40X
6STF09PAZ05S40X picture photo
Mfg. Part Number
6STF09PAZ05S40X
Brief Description
D-SUB FILTER 9POS IP67
Datasheet Download
6STF09PAZ05S40X.pdf
Availability of 6STF09PAZ05S40X
QUANTITY
6STF09PAZ05S40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF09PAZ05S40X
Internal Part NumberEIS-6STF09PAZ05S40X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF09PAZ05S40X
Related Links6STF09P, 6STF09PAZ05S40X Datasheet, Conec Distributor
6STF09PAZ05S40X Details Description
Related parts for 6STF09PAZ05S40X
Crystal 32.0000MHz 20ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 23POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 1-1/4" datasheet.pdf
RES 499 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 190VWM SMCJ datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.3A 4X2SON datasheet.pdf