Conec 6STF15PAR05E20X
6STF15PAR05E20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF15PAR05E20X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 15POS IP67
Datasheet Download
6STF15PAR05E20X.pdf
Availability of 6STF15PAR05E20X
QUANTITY
6STF15PAR05E20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF15PAR05E20X
Internal Part NumberEIS-6STF15PAR05E20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF15PAR05E20X
Related Links6STF15P, 6STF15PAR05E20X Datasheet, Conec Distributor
6STF15PAR05E20X Details Description
Related parts for 6STF15PAR05E20X
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 240V datasheet.pdf
CIR BRKR MAGHYDR 2A 250VAC 65VDC datasheet.pdf
OSC XO 30.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
TRANS CURR SENSE 1:1000 40A datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 6.7A 11 MOHM TH datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1812 datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 5V 300W 60A datasheet.pdf
CAP TANT POLY 10UF 25V SMD datasheet.pdf