Conec 6STF15PAU03R10X
6STF15PAU03R10X picture photo
Mfg. Part Number
6STF15PAU03R10X
Brief Description
D-SUB FILTER 15POS IP67
Datasheet Download
6STF15PAU03R10X.pdf
Availability of 6STF15PAU03R10X
QUANTITY
6STF15PAU03R10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF15PAU03R10X
Internal Part NumberEIS-6STF15PAU03R10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF15PAU03R10X
Related Links6STF15P, 6STF15PAU03R10X Datasheet, Conec Distributor
6STF15PAU03R10X Details Description
Related parts for 6STF15PAU03R10X
CAP CER 15PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CER RESONATOR 16.93MHZ SMD datasheet.pdf
RES SMD 178K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 200MW SMT3 datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-5 datasheet.pdf
RES 18.7 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 246K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 56POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 1.7UH 2.4A 51 MOHM SMD datasheet.pdf