Conec 6STF15PAZ01S20X
6STF15PAZ01S20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF15PAZ01S20X
Brief Description
D-SUB FILTER 15POS IP67
Datasheet Download
6STF15PAZ01S20X.pdf
Availability of 6STF15PAZ01S20X
QUANTITY
6STF15PAZ01S20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF15PAZ01S20X
Internal Part NumberEIS-6STF15PAZ01S20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF15PAZ01S20X
Related Links6STF15P, 6STF15PAZ01S20X Datasheet, Conec Distributor
6STF15PAZ01S20X Details Description
Related parts for 6STF15PAZ01S20X
DIODE GEN PURP 1.2KV 20A TO220AC datasheet.pdf
BOX ABS BLK/GRAY 9.83"L X 6.27"W datasheet.pdf
IC BUFF DVR 3-ST LOW PWR 5TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
RES 2.8 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 9PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
ICL 5 OHM 20% 8.5A 21MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
STD. LENS 4 DIA. datasheet.pdf
CRYSTAL 7.5000 MHZ 18.0 PF SMD datasheet.pdf