Conec 6STF25PAM01B40X
6STF25PAM01B40X picture photo
Mfg. Part Number
6STF25PAM01B40X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 25POS IP67
Datasheet Download
6STF25PAM01B40X.pdf
Availability of 6STF25PAM01B40X
QUANTITY
6STF25PAM01B40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF25PAM01B40X
Internal Part NumberEIS-6STF25PAM01B40X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF25PAM01B40X
Related Links6STF25P, 6STF25PAM01B40X Datasheet, Conec Distributor
6STF25PAM01B40X Details Description
Related parts for 6STF25PAM01B40X
IC OPAMP GP 10KHZ RRO 8SO datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
CAP FILM 8200PF 5% 50VDC 1206 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 300V 5A TO263AB datasheet.pdf
RES 0.82 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CBL 1COND 20AWG 600V WHITE 1000' datasheet.pdf
RES SMD 7.23K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
11 POS EP 2.5 HSG, GLOW WIRE datasheet.pdf
OSC VCTCXO 491.25MHZ LVDS SMD datasheet.pdf