Conec 6STF25PAT01S20X
6STF25PAT01S20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF25PAT01S20X
Brief Description
D-SUB FILTER 25POS IP67
Datasheet Download
6STF25PAT01S20X.pdf
Availability of 6STF25PAT01S20X
QUANTITY
6STF25PAT01S20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF25PAT01S20X
Internal Part NumberEIS-6STF25PAT01S20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF25PAT01S20X
Related Links6STF25P, 6STF25PAT01S20X Datasheet, Conec Distributor
6STF25PAT01S20X Details Description
Related parts for 6STF25PAT01S20X
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM datasheet.pdf
SIDACTOR 4CHP 300V 250A MS-013 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 39POS PIN datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE SKT datasheet.pdf
PIN ROUND REMOVAL TOOL datasheet.pdf
CAP FILM 16NF 3.5% 630VDC RAD datasheet.pdf