Conec 6STF37PAU03R20X
6STF37PAU03R20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAU03R20X
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAU03R20X.pdf
Availability of 6STF37PAU03R20X
QUANTITY
6STF37PAU03R20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAU03R20X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAU03R20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAU03R20X
Related Links6STF37P, 6STF37PAU03R20X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAU03R20X Details Description
Related parts for 6STF37PAU03R20X
IC A/D CONV 24BIT MICRPWR 8-SOIC datasheet.pdf
CONN SOCKET 80POS .8MM VERT SMD datasheet.pdf
BOX S STEEL NAT 18.9"L X 12"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 18POS DUAL SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf