Conec 6STF37PAU05R10X
6STF37PAU05R10X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAU05R10X
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAU05R10X.pdf
Availability of 6STF37PAU05R10X
QUANTITY
6STF37PAU05R10X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAU05R10X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAU05R10X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAU05R10X
Related Links6STF37P, 6STF37PAU05R10X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAU05R10X Details Description
Related parts for 6STF37PAU05R10X
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN CRADLE 30POS 0.5MM datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS PANEL MOUNT datasheet.pdf
RES 16.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 3COND 20AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 8POS SLD CUP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 24V 60W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 0.1PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf