Conec 6STF37PAU05R20X
6STF37PAU05R20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAU05R20X
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAU05R20X.pdf
Availability of 6STF37PAU05R20X
QUANTITY
6STF37PAU05R20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAU05R20X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAU05R20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAU05R20X
Related Links6STF37P, 6STF37PAU05R20X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAU05R20X Details Description
Related parts for 6STF37PAU05R20X
IC CLOCK GEN 3.3V/5V 16-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI 7/16-20UNF2B 4.5V datasheet.pdf
RES 6.81 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
ANT OMNI STICK 5DBI RP BNC datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
RP BKAD 1 A&B RECPT DUST CAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323 datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 1.02A 131.3 MOHM datasheet.pdf