Conec 6STF37PAZ03S40X
6STF37PAZ03S40X picture photo
Mfg. Part Number
6STF37PAZ03S40X
Brief Description
D-SUB FILTER 37POS IP67
Datasheet Download
6STF37PAZ03S40X.pdf
Availability of 6STF37PAZ03S40X
QUANTITY
6STF37PAZ03S40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF37PAZ03S40X
Internal Part NumberEIS-6STF37PAZ03S40X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF37PAZ03S40X
Related Links6STF37P, 6STF37PAZ03S40X Datasheet, Conec Distributor
6STF37PAZ03S40X Details Description
Related parts for 6STF37PAZ03S40X
VARISTOR 612V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 500MW DO35 datasheet.pdf
RES SMD 7.15M OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
RES 41.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 348 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-9V 2W datasheet.pdf