Conec 6STF50PAM03B20X
6STF50PAM03B20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF50PAM03B20X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
D-SUB FILTER 50POS IP67
Datasheet Download
6STF50PAM03B20X.pdf
Availability of 6STF50PAM03B20X
QUANTITY
6STF50PAM03B20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF50PAM03B20X
Internal Part NumberEIS-6STF50PAM03B20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF50PAM03B20X
Related Links6STF50P, 6STF50PAM03B20X Datasheet, Conec Distributor
6STF50PAM03B20X Details Description
Related parts for 6STF50PAM03B20X
CONN HOUSING 20POS .100 POLAR datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS DUAL 2MM T/H datasheet.pdf
CAP THIN FILM 1.9PF 25V 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 2KV NP0 1825 datasheet.pdf
RES 169 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.47 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES SMD 31.6 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANSISTOR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC FPGA ARRIA V GX 362K 1152FBGA datasheet.pdf
DISPLAY 0.28" DC VOLTMETER BLU datasheet.pdf