Conec 6STF50PAM03B40X
6STF50PAM03B40X picture photo
Mfg. Part Number
6STF50PAM03B40X
Brief Description
D-SUB FILTER 50POS IP67
Datasheet Download
6STF50PAM03B40X.pdf
Availability of 6STF50PAM03B40X
QUANTITY
6STF50PAM03B40X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF50PAM03B40X
Internal Part NumberEIS-6STF50PAM03B40X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF50PAM03B40X
Related Links6STF50P, 6STF50PAM03B40X Datasheet, Conec Distributor
6STF50PAM03B40X Details Description
Related parts for 6STF50PAM03B40X
CONN EDGECARD 98POS R/A .100 datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
HEADER 7POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
LED GOLDEN DRAGON NEU WHITE 2SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 140A TO220AB datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 7.5NS 256FBGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 37A TO-247 datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB datasheet.pdf
SOLDER SHIELD TERM 28 AWG LEAD datasheet.pdf