Conec 6STF50PAM05B20X
6STF50PAM05B20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF50PAM05B20X
Brief Description
D-SUB FILTER 50POS IP67
Datasheet Download
6STF50PAM05B20X.pdf
Availability of 6STF50PAM05B20X
QUANTITY
6STF50PAM05B20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF50PAM05B20X
Internal Part NumberEIS-6STF50PAM05B20X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF50PAM05B20X
Related Links6STF50P, 6STF50PAM05B20X Datasheet, Conec Distributor
6STF50PAM05B20X Details Description
Related parts for 6STF50PAM05B20X
CONN PCI EXPRESS 164POS 1MM GOLD datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 6A 800V PB-6 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 85V 152A TO-3P datasheet.pdf
IC FIFO SYNC DUAL 512X9 64-TQFP datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A 6SON datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
RES 91 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf