Conec 6STF50PAM05B30X
6STF50PAM05B30X picture photo
Mfg. Part Number
6STF50PAM05B30X
Brief Description
D-SUB FILTER 50POS IP67
Datasheet Download
6STF50PAM05B30X.pdf
Availability of 6STF50PAM05B30X
QUANTITY
6STF50PAM05B30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF50PAM05B30X
Internal Part NumberEIS-6STF50PAM05B30X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF50PAM05B30X
Related Links6STF50P, 6STF50PAM05B30X Datasheet, Conec Distributor
6STF50PAM05B30X Details Description
Related parts for 6STF50PAM05B30X
RES 374 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 100VWM 162VC SMA datasheet.pdf
CONN BOOT FOR BNC, N, TNC, UHF datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
MULTI-PAIR 20COND 22AWG 100' datasheet.pdf
A5 1.5KW 17 BIT ABSOLUTE datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CABLE 20AWG PIEZO 2.69MM 1=1M datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf
CAP CER 82PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf