Conec 6STF50PAR04E20X
6STF50PAR04E20X picture photo
Mfg. Part Number
6STF50PAR04E20X
Brief Description
D-SUB FILTER 50POS IP67
Datasheet Download
6STF50PAR04E20X.pdf
Availability of 6STF50PAR04E20X
QUANTITY
6STF50PAR04E20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF50PAR04E20X
Internal Part NumberEIS-6STF50PAR04E20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF50PAR04E20X
Related Links6STF50P, 6STF50PAR04E20X Datasheet, Conec Distributor
6STF50PAR04E20X Details Description
Related parts for 6STF50PAR04E20X
RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 28PLCC datasheet.pdf
CAP CER 56PF 630V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 13 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf