Conec 6STF50PAU03R30X
6STF50PAU03R30X picture photo
Mfg. Part Number
6STF50PAU03R30X
Brief Description
D-SUB FILTER 50POS IP67
Datasheet Download
6STF50PAU03R30X.pdf
Availability of 6STF50PAU03R30X
QUANTITY
6STF50PAU03R30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STF50PAU03R30X
Internal Part NumberEIS-6STF50PAU03R30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STF50PAU03R30X
Related Links6STF50P, 6STF50PAU03R30X Datasheet, Conec Distributor
6STF50PAU03R30X Details Description
Related parts for 6STF50PAU03R30X
20 MODIV HSG COMP DR .100 EARS datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LMV232TL datasheet.pdf
RES 124 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5V 0.7A datasheet.pdf
PLASTIC LABEL CARD WHITE UNLABEL datasheet.pdf
RES SMD 1.1M OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 27POS GOLD datasheet.pdf