Eaton (formerly Cooper Bussmann) 72A-DUMMY
72A-DUMMY picture photo
Mfg. Part Number
72A-DUMMY
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 70 TYPE DUMMY
Datasheet Download
72A-DUMMY.pdf
Availability of 72A-DUMMY
QUANTITY
72A-DUMMY Order Process
Ship out your order
Specifications of 72A-DUMMY
Internal Part NumberEIS-72A-DUMMY
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)72A-DUMMY
Related Links72A-, 72A-DUMMY Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
72A-DUMMY Details Description
Related parts for 72A-DUMMY
IC MOSFET RF N-CHAN NI-780 datasheet.pdf
RES SMD 12.4 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
FAN AXIAL 35X10MM VAPO 5VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% RADIAL datasheet.pdf
SENSOR MOUNT BRACKET datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 125W datasheet.pdf