3M 7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
7371-20-ACF-1.0MMX50M 30 picture photo
Mfg. Part Number
7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
Manufacturer
Product Category
Glue, Adhesives, Applicators
Brief Description
ACF 1.0MMX50M
Datasheet Download
7371-20-ACF-1.0MMX50M 30.pdf
Availability of 7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
QUANTITY
7371-20-ACF-1.0MMX50M 30 Order Process
Ship out your order
Specifications of 7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
Internal Part NumberEIS-7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related Documents7371-20 Transport Info
MSDS Material Safety Datasheet7371-20 MSDS
Standard Package30
Category Tapes, Adhesives
FamilyGlue, Adhesives, Applicators
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
Related Links7371-20-ACF-, 7371-20-ACF-1.0MMX50M 30 Datasheet, 3M Distributor
7371-20-ACF-1.0MMX50M 30 Details Description
Related parts for 7371-20-ACF-1.0MMX50M 30
AC/DC CONVERTER 12V 50W datasheet.pdf
RES SMD 560K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGED W/SKT datasheet.pdf
IC PWR SWITCH USB 0.7A 8SOP datasheet.pdf
RES 50 OHM 8W 1% TO220 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf
ADAPTER J-LINK MICROCHIP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf