Amphenol Industrial 75-068220-23J
75-068220-23J picture photo
Mfg. Part Number
75-068220-23J
Brief Description
ER 2C 2#8 SKT RECP BOX
Datasheet Download
75-068220-23J.pdf
Availability of 75-068220-23J
QUANTITY
75-068220-23J Order Process
Ship out your order
Specifications of 75-068220-23J
Internal Part NumberEIS-75-068220-23J
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)75-068220-23J
Related Links75-068, 75-068220-23J Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
75-068220-23J Details Description
Related parts for 75-068220-23J
RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 8SIP datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-20 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
HARDWARE datasheet.pdf
FIXED IND 250UH 6.1A 80 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 90 OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf