Amphenol Industrial 75-068822-20S
75-068822-20S picture photo
Mfg. Part Number
75-068822-20S
Brief Description
ER 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
75-068822-20S.pdf
Availability of 75-068822-20S
QUANTITY
75-068822-20S Order Process
Ship out your order
Specifications of 75-068822-20S
Internal Part NumberEIS-75-068822-20S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)75-068822-20S
Related Links75-068, 75-068822-20S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
75-068822-20S Details Description
Related parts for 75-068822-20S
MOSFET N-CH 80V 75A TO-220AB datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DC-DC CONV TRPL LCD 16-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 20NS 84PLCC datasheet.pdf
IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 1023BGA datasheet.pdf
CONV AC/DC 90-264VAC 5V 1A datasheet.pdf
RES 1.27K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 114MA 11 OHM TH datasheet.pdf
1" X 5 YARDS datasheet.pdf