CTS Electronic Components 753181223GTR
753181223GTR picture photo
Mfg. Part Number
753181223GTR
Brief Description
RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Datasheet Download
753181223GTR.pdf
Availability of 753181223GTR
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
753181223GTR Order Process
Ship out your order
Specifications of 753181223GTR
Internal Part NumberEIS-753181223GTR
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductSMT Resistor and Resistor Networks
Standard Package1,000
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors16
Number of Pins18
Power Per Element40mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)753181223GTR
Related Links753181, 753181223GTR Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
753181223GTR Details Description
Related parts for 753181223GTR
IC REG LDO -12V 0.5A TO220-3 datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
DGTL ISO 5KV 4CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 6.05KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.90PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 5A 24QFN datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC WIRE datasheet.pdf
CAP SUPER 3000F 2.7V WELD datasheet.pdf