CTS Electronic Components 753243220GPTR13
753243220GPTR13 picture photo
Mfg. Part Number
753243220GPTR13
Brief Description
RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
Datasheet Download
753243220GPTR13.pdf
Availability of 753243220GPTR13
QUANTITY
753243220GPTR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of 753243220GPTR13
Internal Part NumberEIS-753243220GPTR13
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Series753
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±2%
Number of Resistors12
Number of Pins24
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)753243220GPTR13
Related Links7532432, 753243220GPTR13 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
753243220GPTR13 Details Description
Related parts for 753243220GPTR13
RES SMD 2.7M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 16DIP datasheet.pdf
RES MO 3W 1.2K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 3W DO214AA datasheet.pdf
MODULE EMULATION GZ datasheet.pdf
CAP NIOB OXID 68UF 20% 2.5V 1210 datasheet.pdf
MCU 8BIT 4KB FLASH 20-TSSOP datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT SKT datasheet.pdf