CTS Electronic Components 753243220GTR
753243220GTR picture photo
Mfg. Part Number
753243220GTR
Brief Description
RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
Datasheet Download
753243220GTR.pdf
Availability of 753243220GTR
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
753243220GTR Order Process
Ship out your order
Specifications of 753243220GTR
Internal Part NumberEIS-753243220GTR
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductSMT Resistor and Resistor Networks
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±2%
Number of Resistors12
Number of Pins24
Power Per Element80mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Height0.100" (2.53mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)753243220GTR
Related Links753243, 753243220GTR Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
753243220GTR Details Description
Related parts for 753243220GTR
RES 27 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 230VAC TERM datasheet.pdf
IC ADC SERIAL 12BIT 8CH 16-QSOP datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 150mA Backlight 20-DSBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
RES 220K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IGBT 650V 60A 270W TO247 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
FAN BLOWER 97X33MM 12VDC datasheet.pdf