CTS Electronic Components 768143220GPTR13
768143220GPTR13 picture photo
Mfg. Part Number
768143220GPTR13
Brief Description
RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
Datasheet Download
768143220GPTR13.pdf
Availability of 768143220GPTR13
QUANTITY
768143220GPTR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of 768143220GPTR13
Internal Part NumberEIS-768143220GPTR13
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Series768
PackagingTape & Reel (TR)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22
Tolerance±2%
Number of Resistors7
Number of Pins14
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±200ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Height0.071" (1.80mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)768143220GPTR13
Related Links7681432, 768143220GPTR13 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
768143220GPTR13 Details Description
Related parts for 768143220GPTR13
CONN HEADER 76POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 20HTSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 3.2A 36 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
SENSOR PHOTO 300MM 12-24VDC PNP datasheet.pdf
WE-FAS RFID SHIELDING MATERIAL datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 3.2V SOT23-3 datasheet.pdf