FFF 77317-412-32LF
77317-412-32LF picture photo
Mfg. Part Number
77317-412-32LF
Brief Description
BERGSTIK
Datasheet Download
77317-412-32LF.pdf
Availability of 77317-412-32LF
QUANTITY
77317-412-32LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 77317-412-32LF
Internal Part NumberEIS-77317-412-32LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationBergstik Design 03/Mar/2014
Standard Package400
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions32
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Contact Mating Length0.268" (6.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)77317-412-32LF
Related Links77317-4, 77317-412-32LF Datasheet, FFF Distributor
77317-412-32LF Details Description
Related parts for 77317-412-32LF
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 450MA 220 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG IDC .100" 16POS datasheet.pdf
LED SUPPLY CC BUCK 32V 350MA datasheet.pdf
CAP CER 22PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
QUICKCARRIER USB-E SPRINT datasheet.pdf
FUSE 63A 1000V 1 XL PV datasheet.pdf