Vishay/Sprague 80D682P050KE2DE3
80D682P050KE2DE3 picture photo
Mfg. Part Number
80D682P050KE2DE3
Brief Description
6800UF 50V 30X50 85C SI
Datasheet Download
80D682P050KE2DE3.pdf
Availability of 80D682P050KE2DE3
QUANTITY
80D682P050KE2DE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 80D682P050KE2DE3
Internal Part NumberEIS-80D682P050KE2DE3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)80D682P050KE2DE3
Related Links80D682P0, 80D682P050KE2DE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
80D682P050KE2DE3 Details Description
Related parts for 80D682P050KE2DE3
CONN HEADER .100 SINGL R/A 32POS datasheet.pdf
CONN FFC FPC RCPT 7POS 2.54MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
26 POS SHRNK DLTA RIB CBL ASSY 1 datasheet.pdf
40+40 DIL SMT PIN HDR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 900MA 600 MOHM TH datasheet.pdf