TE Connectivity Raychem Cable Protection 81044/12-18-9CS2621
81044/12-18-9CS2621 picture photo
Mfg. Part Number
81044/12-18-9CS2621
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
81044/12-18-9CS2621.pdf
Availability of 81044/12-18-9CS2621
QUANTITY
81044/12-18-9CS2621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 81044/12-18-9CS2621
Internal Part NumberEIS-81044/12-18-9CS2621
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)81044/12-18-9CS2621
81044/12-18-9CS2621 Details Description
Related parts for 81044/12-18-9CS2621
RES SMD 100 OHM 5% 3/4W 1812 datasheet.pdf
SCREWDRIVER HEX 0.09MM 4.7" datasheet.pdf
DGTL ISOLATOR 5KV 3CH CAN 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
RES 115K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 600MA 370 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 0.425W datasheet.pdf