Preci-Dip 811-SS-009-30-022101
811-SS-009-30-022101 picture photo
Mfg. Part Number
811-SS-009-30-022101
Brief Description
CONN SPRING LOAD 9POS SNGL SMD
Datasheet Download
811-SS-009-30-022101.pdf
Availability of 811-SS-009-30-022101
QUANTITY
811-SS-009-30-022101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 811-SS-009-30-022101
Internal Part NumberEIS-811-SS-009-30-022101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package140
Series811
PackagingBulk
Connector TypePiston
Number of Contacts9
Pitch0.100" (2.54mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)811-SS-009-30-022101
Related Links811-SS-009, 811-SS-009-30-022101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
811-SS-009-30-022101 Details Description
Related parts for 811-SS-009-30-022101
RES SMD 51.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS BOX MT SCKT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V X5R 0402 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
IC SDRAM 512MBIT 166MHZ VFBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS INLINE SKT datasheet.pdf
PLUG ASSEMBLY, 350A, MSD datasheet.pdf