| Internal Part Number | EIS-814322AKI-02LFT | |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant | |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) | |
| Production Status (Lifecycle) | Obsolete / Discontinued | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 2,500 | |
| Category | Integrated Circuits (ICs) | |
| Family | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers | |
| Series | FemtoClock® | |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | |
| Type | - | |
| PLL | - | |
| Input | - | |
| Output | LVDS | |
| Number of Circuits | - | |
| Ratio - Input:Output | - | |
| Differential - Input:Output | - | |
| Frequency - Max | - | |
| Divider/Multiplier | - | |
| Voltage - Supply | 3.3V | |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | |
| Mounting Type | Surface Mount | |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad | |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | 814322AKI-02LFT | |
| Related Links | 814322A, 814322AKI-02LFT Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor | |