Preci-Dip 821-S1-003-30-013191
821-S1-003-30-013191 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-003-30-013191
Brief Description
CONN SPRING LOAD 3POS SMT 5.5MM
Datasheet Download
821-S1-003-30-013191.pdf
Availability of 821-S1-003-30-013191
QUANTITY
821-S1-003-30-013191 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-003-30-013191
Internal Part NumberEIS-821-S1-003-30-013191
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,350
Series821
PackagingTape & Reel (TR)
Connector TypePiston
Number of Contacts3
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-003-30-013191
Related Links821-S1-003, 821-S1-003-30-013191 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-003-30-013191 Details Description
Related parts for 821-S1-003-30-013191
REG SW 2.5-12.6V 6A HORZ T/H datasheet.pdf
LABEL TT POLY WHT 3.25 X 0.63" datasheet.pdf
TRANS NPN 800V 1.5A TO-126 datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 1% 2W 4525 datasheet.pdf
IC OPAMP GP USV datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 2A 88.3 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB datasheet.pdf
500 TB PLU PLU WF HOOK/B datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS datasheet.pdf