Preci-Dip 821-S1-003-30-015101
821-S1-003-30-015101 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-003-30-015101
Brief Description
CONN SPRING LOAD 3POS SMT 6.5MM
Datasheet Download
821-S1-003-30-015101.pdf
Availability of 821-S1-003-30-015101
QUANTITY
821-S1-003-30-015101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-003-30-015101
Internal Part NumberEIS-821-S1-003-30-015101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package350
Series821
PackagingBulk
Connector TypePiston
Number of Contacts3
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-003-30-015101
Related Links821-S1-003, 821-S1-003-30-015101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-003-30-015101 Details Description
Related parts for 821-S1-003-30-015101
TRIAC 600V 4A DPAK datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128QFP datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 9.7A 30 MOHM TH datasheet.pdf
RES 12.6K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD datasheet.pdf
INSERT FEMALE 16POS+1GND PUSH IN datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 10POS HL LOW P datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf