Preci-Dip 821-S1-004-30-015101
821-S1-004-30-015101 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-004-30-015101
Brief Description
CONN SPRING LOAD 4POS SMT 6.5MM
Datasheet Download
821-S1-004-30-015101.pdf
Availability of 821-S1-004-30-015101
QUANTITY
821-S1-004-30-015101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-004-30-015101
Internal Part NumberEIS-821-S1-004-30-015101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package260
Series821
PackagingBulk
Connector TypePiston
Number of Contacts4
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-004-30-015101
Related Links821-S1-004, 821-S1-004-30-015101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-004-30-015101 Details Description
Related parts for 821-S1-004-30-015101
LIMIT SWITCH datasheet.pdf
CAP MICA 1200PF 5% 100V RADIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK 12V 0.5A 8SOIC datasheet.pdf
CONN INSERT SHELL PLUG CABLE RA datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
DIP CABLE 40POS datasheet.pdf
DIODE MODULE 30V TO249 datasheet.pdf
LABEL CARD YELLOW datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT datasheet.pdf
CARD EDGE datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 160VDC AXIAL datasheet.pdf