Preci-Dip 821-S1-006-30-014101
821-S1-006-30-014101 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-006-30-014101
Brief Description
CONN SPRING LOAD 6POS SMT 6MM
Datasheet Download
821-S1-006-30-014101.pdf
Availability of 821-S1-006-30-014101
QUANTITY
821-S1-006-30-014101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-006-30-014101
Internal Part NumberEIS-821-S1-006-30-014101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Series821
PackagingBulk
Connector TypePiston
Number of Contacts6
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-006-30-014101
Related Links821-S1-006, 821-S1-006-30-014101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-006-30-014101 Details Description
Related parts for 821-S1-006-30-014101
CONN HEADER 60POS STR NO LATC datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 67POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
DGTL ISO 1KV 5CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC INC 750W 200V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SGE-225-2-1300 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 100V X8L RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 15V 2711 datasheet.pdf