Preci-Dip 823-S1-010-30-012101
823-S1-010-30-012101 picture photo
Mfg. Part Number
823-S1-010-30-012101
Brief Description
CONN SPRING LOAD 10POS SMT 5MM
Datasheet Download
823-S1-010-30-012101.pdf
Availability of 823-S1-010-30-012101
QUANTITY
823-S1-010-30-012101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 823-S1-010-30-012101
Internal Part NumberEIS-823-S1-010-30-012101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Series823
PackagingBulk
Connector TypePiston
Number of Contacts10
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)823-S1-010-30-012101
Related Links823-S1-010, 823-S1-010-30-012101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
823-S1-010-30-012101 Details Description
Related parts for 823-S1-010-30-012101
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 2AG datasheet.pdf
CAP MICA 24PF 2% 1KV 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
DOUBLE CHOKE 3.3MH 4A VERT datasheet.pdf
RES SMD 5.36K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
CONN FEMALE PLUG 13POS ORG datasheet.pdf
CARD MARKER WIRE SOLID datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB datasheet.pdf
1000 TB SPR CLA WF 45D datasheet.pdf
3 ROW VERTICAL HEADER PRESS datasheet.pdf
BICYCLE DYNAMO WITH BRACKET 6V 3 datasheet.pdf