| Internal Part Number | EIS-825244A40012MP | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | 825244A40012MP | |
| Related Links | 825244A, 825244A40012MP Datasheet, Crouzet USA Distributor | |
 | LDM-12257MI | LED MATRIX 5X7 1.2" 565NM GRN CA | datasheet.pdf | |
 | IRFR5505TRLPBF | MOSFET P-CH 55V 18A DPAK | datasheet.pdf | |
 | LTC3204BEDC-3.3#TR | IC REG SWTCHD CAP 3.3V 50MA 6DFN | datasheet.pdf | |
| ADS1100A5IDBVR | IC ADC 16-BIT I2C PROGBL SOT23-6 | datasheet.pdf | ||
 | VI-J6D-CW-S | CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W | datasheet.pdf | |