TE Connectivity Raychem Cable Protection 82A0111-10-F868-9
82A0111-10-F868-9 picture photo
Mfg. Part Number
82A0111-10-F868-9
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
82A0111-10-F868-9.pdf
Availability of 82A0111-10-F868-9
QUANTITY
82A0111-10-F868-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 82A0111-10-F868-9
Internal Part NumberEIS-82A0111-10-F868-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)82A0111-10-F868-9
82A0111-10-F868-9 Details Description
Related parts for 82A0111-10-F868-9
LED SS DUAL RED DIFF PCB 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
IC COMPARATOR SNGL W/REF LP 8DIP datasheet.pdf
RES 6.8K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
IC POT DPP NV 32TAP U/D 8MSOP datasheet.pdf
TRANS 2NPN 50V 0.1A SOT963 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 63V 10% 3024 datasheet.pdf
PMI BASE 15/32 INCAND MIDG SLDR datasheet.pdf
Connector Receptacle 7 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 2.67 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf