TE Connectivity Raychem Cable Protection 82A0111-28-7
82A0111-28-7 picture photo
Mfg. Part Number
82A0111-28-7
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
82A0111-28-7.pdf
Availability of 82A0111-28-7
QUANTITY
82A0111-28-7 Order Process
Ship out your order
Specifications of 82A0111-28-7
Internal Part NumberEIS-82A0111-28-7
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)82A0111-28-7
Related Links82A011, 82A0111-28-7 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
82A0111-28-7 Details Description
Related parts for 82A0111-28-7
RES SMD 910 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 8POS 1MM SMD datasheet.pdf
SWITCH SPDT .1A 125V ROLLR PLNGR datasheet.pdf
NOISE REDUCTION 1/8" BLACK 100' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 40A TO263AB datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125" datasheet.pdf
RES SMD 8.2M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HDR 34POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
CAP FILM 1.2NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
CAP 100 UF 20% 35 V datasheet.pdf