E-T-A 8340-F110-P1K1-ALH0-12A
8340-F110-P1K1-ALH0-12A picture photo
Mfg. Part Number
8340-F110-P1K1-ALH0-12A
Brief Description
CIR BRKR MAG 12A 240VAC 80VDC
Datasheet Download
8340-F110-P1K1-ALH0-12A.pdf
Availability of 8340-F110-P1K1-ALH0-12A
QUANTITY
8340-F110-P1K1-ALH0-12A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8340-F110-P1K1-ALH0-12A
Internal Part NumberEIS-8340-F110-P1K1-ALH0-12A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating12A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8340-F110-P1K1-ALH0-12A
Related Links8340-F110-P, 8340-F110-P1K1-ALH0-12A Datasheet, E-T-A Distributor
8340-F110-P1K1-ALH0-12A Details Description
Related parts for 8340-F110-P1K1-ALH0-12A
CONN FFC VERT 24POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
PHOTODIODE UV SIC .08MM SQ TO-46 datasheet.pdf
IC NVSRAM 256KBIT 35NS 32SOIC datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 450MA 1.4 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
CONN DIN SOCKET 32POS VERT GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
RES 115.541 OHM 0.6W 0.01% RAD datasheet.pdf
CONNECTOR 64POS RA TERM DIN datasheet.pdf