E-T-A 8340-F110-P1M0-HLH0-15A
8340-F110-P1M0-HLH0-15A picture photo
Mfg. Part Number
8340-F110-P1M0-HLH0-15A
Brief Description
CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
Datasheet Download
8340-F110-P1M0-HLH0-15A.pdf
Availability of 8340-F110-P1M0-HLH0-15A
QUANTITY
8340-F110-P1M0-HLH0-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8340-F110-P1M0-HLH0-15A
Internal Part NumberEIS-8340-F110-P1M0-HLH0-15A
Breaker TypeMagnetic
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8340-F110-P1M0-HLH0-15A
Related Links8340-F110-P, 8340-F110-P1M0-HLH0-15A Datasheet, E-T-A Distributor
8340-F110-P1M0-HLH0-15A Details Description
Related parts for 8340-F110-P1M0-HLH0-15A
IC REG LDO ADJ 1.5A TO220-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
ICL 3 OHM 20% 8A 22.5MM datasheet.pdf
SENSOR 15PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
RES 499K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPST datasheet.pdf
I/O MODULE 2 ANALOG 2 ANALOG datasheet.pdf
EJECTOR PCB 1.25" NYL 0.062" BLU datasheet.pdf