E-T-A 8340-F150-K4F1-KLH0-1A
8340-F150-K4F1-KLH0-1A picture photo
Mfg. Part Number
8340-F150-K4F1-KLH0-1A
Brief Description
CIR BRKR THRM 1A
Datasheet Download
8340-F150-K4F1-KLH0-1A.pdf
Availability of 8340-F150-K4F1-KLH0-1A
QUANTITY
8340-F150-K4F1-KLH0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8340-F150-K4F1-KLH0-1A
Internal Part NumberEIS-8340-F150-K4F1-KLH0-1A
Series8340-F
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating1A
Voltage Rating - AC240V
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8340-F150-K4F1-KLH0-1A
Related Links8340-F150-K, 8340-F150-K4F1-KLH0-1A Datasheet, E-T-A Distributor
8340-F150-K4F1-KLH0-1A Details Description
Related parts for 8340-F150-K4F1-KLH0-1A
CONN EDGECARD 210PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
ATTENUATOR BNC 6DB 1.0W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
RAIL PANEL MT SQ HOLE 42" datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 900MHZ 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 1.33A 190 MOHM datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
KIT DEVELOPER AC4490LR-1000M datasheet.pdf
LED 1POS RED DIFFUSED CBI datasheet.pdf
220UF 100V 16X44.5 85C AXI datasheet.pdf