E-T-A 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
Brief Description
CR BKR MAG-HYDR 30A 480VAC/80VDC
Datasheet Download
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A.pdf
Availability of 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
QUANTITY
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC480V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
Related Links8345-B01A-T3, 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A Details Description
Related parts for 8345-B01A-T3M0-DB1B1B-30A
CORD COILED BLACK 20' 4MM datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 14-SOIC datasheet.pdf
CONN FFC TOP 10POS 0.80MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 9.1K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC REG BOOST 5V 1.2A SYNC 10SON datasheet.pdf
MICRO DD 31POS PIN FLOAT MT datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
AM 60500 124 60500 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN HDR 13POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 2.7V 3-USP datasheet.pdf
DIODE MODULE 40V 600A 3T0WER datasheet.pdf