E-T-A 8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
Brief Description
CIR BRKR THRM 30A
Datasheet Download
8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A.pdf
Availability of 8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
QUANTITY
8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
Internal Part NumberEIS-8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC277V
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
Related Links8345-B02A-L6, 8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A Details Description
Related parts for 8345-B02A-L6T2-DB1B1C-30A
SENSOR 500PSI M12-1.0 6G 4-20MA datasheet.pdf
CABLE ASSY PWR-PWR 5 WIRE 116" datasheet.pdf
Connector Receptacle 11 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC ADC 16BIT SPI 833SPS 12MSOP datasheet.pdf
RES SMD 95.3 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 38.4MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 0.8-5.5V 77W datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 6.3V X6S 0201 datasheet.pdf