E-T-A 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
Brief Description
CIR BRKR THRM 5A
Datasheet Download
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A.pdf
Availability of 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
QUANTITY
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
Internal Part NumberEIS-8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating5A
Voltage Rating - AC277V
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
Related Links8345-B22A-V3, 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A Details Description
Related parts for 8345-B22A-V3M2-DB1B1B-5A
CAP TANT 22UF 4V 10% 0805 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC CTLR PWM CPU 1PH VR11 TQFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN JUNCTION BOX 8POS 18-26AWG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 22.6 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf