E-T-A 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A picture photo
Mfg. Part Number
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
Brief Description
CR BKR MAG-HYDR 15A 480VAC/80VDC
Datasheet Download
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A.pdf
Availability of 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
QUANTITY
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
Internal Part NumberEIS-8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
Voltage Rating - AC480V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
Related Links8345-C01A-W0, 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A Details Description
Related parts for 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-15A
IC SWITCH 1X1 16SOP datasheet.pdf
CAP FILM 7.5UF 10% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
AMP UNIVERSAL POWER PLUG 6P datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 8COL WK datasheet.pdf
RES 0.562 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125" datasheet.pdf
OSC MEMS 45.000MHZ SMD datasheet.pdf
CONN 16POS MALE PROW A datasheet.pdf