E-T-A 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A picture photo
Mfg. Part Number
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
Brief Description
CR BKR MAG-HYDR 30A 480VAC/80VDC
Datasheet Download
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A.pdf
Availability of 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
QUANTITY
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
Internal Part NumberEIS-8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
Voltage Rating - AC480V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
Related Links8345-C01A-W0, 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A Details Description
Related parts for 8345-C01A-W0M1-DB1B2B-30A
RES 1.74K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED ROYAL BLUE 7X9MM SMD datasheet.pdf
EXTRACTION TOOL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 10W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 24VOUT 25W datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 1.25W DO204AL datasheet.pdf
FILTER EMI 10000PF RADIAL datasheet.pdf
CABLE 2POS datasheet.pdf