Grayhill, Inc. 84B-BB1-022CN
84B-BB1-022CN picture photo
Mfg. Part Number
84B-BB1-022CN
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
KEYPAD BACKLIT INSERTABLE LEGEND
Datasheet Download
84B-BB1-022CN.pdf
Availability of 84B-BB1-022CN
QUANTITY
84B-BB1-022CN Order Process
Ship out your order
Specifications of 84B-BB1-022CN
Internal Part NumberEIS-84B-BB1-022CN
Category Switches
FamilyAccessories
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)84B-BB1-022CN
Related Links84B-BB, 84B-BB1-022CN Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
84B-BB1-022CN Details Description
Related parts for 84B-BB1-022CN
IC REG LDO 5V 0.15A SOT223 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SAR CMOS 28-PLCC datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 19POS 2MM T/H datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 1.8A SOT23-5 datasheet.pdf
IC COMPARATOR SGL SOT23-5 datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/4W 0.01% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS BOX MNT PIN datasheet.pdf