Amphenol Industrial 85-068128-19S
85-068128-19S picture photo
Mfg. Part Number
85-068128-19S
Brief Description
ER 10C 6#16 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
85-068128-19S.pdf
Availability of 85-068128-19S
QUANTITY
85-068128-19S Order Process
Ship out your order
Specifications of 85-068128-19S
Internal Part NumberEIS-85-068128-19S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)85-068128-19S
Related Links85-068, 85-068128-19S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
85-068128-19S Details Description
Related parts for 85-068128-19S
IC COMPARATOR R-R 8-UMAX datasheet.pdf
RES 18K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
SCR FAST SW 150A 400V TO-93 datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 50PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
CONN RECEPT 34POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
Connector HDMI 19 Position datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf