FFF 86093247824750FXLF
86093247824750FXLF picture photo
Mfg. Part Number
86093247824750FXLF
Manufacturer
Product Category
Backplane Connectors - DIN 41612
Brief Description
DIN STRAIGHT HEADER F
Datasheet Download
86093247824750FXLF.pdf
Availability of 86093247824750FXLF
QUANTITY
86093247824750FXLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 86093247824750FXLF
Internal Part NumberEIS-86093247824750FXLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package960
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - DIN 41612
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)86093247824750FXLF
Related Links860932478, 86093247824750FXLF Datasheet, FFF Distributor
86093247824750FXLF Details Description
Related parts for 86093247824750FXLF
THERMISTOR 22 OHM 265V PTC datasheet.pdf
TVS DIODE 111VWM 179VC AXIAL datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM PCB datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.98 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN CRIMP datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf