FFF 86130205023365E1LF
86130205023365E1LF picture photo
Mfg. Part Number
86130205023365E1LF
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Headers, Male Pins
Brief Description
QUICKIE
Datasheet Download
86130205023365E1LF.pdf
Availability of 86130205023365E1LF
QUANTITY
86130205023365E1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 86130205023365E1LF
Internal Part NumberEIS-86130205023365E1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Male Pins
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)86130205023365E1LF
Related Links861302050, 86130205023365E1LF Datasheet, FFF Distributor
86130205023365E1LF Details Description
Related parts for 86130205023365E1LF
TRIMMER 2M OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES 400 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CAP CER 30PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 18-36VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 25V X8R 0402 datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB datasheet.pdf
UFL CONNECTOR WITH 132MM CABLECU datasheet.pdf
CONN FFC FPC 25POS 0.50MM R/A datasheet.pdf